Vláknocementové desky dodají vašemu domu moderní kabát

+ Přidat inzerát

Vláknocementové desky dodají vašemu domu moderní kabát

Vydáno: 05.02.2014

Už vás nudí klasická fasáda, která postupem let degraduje? Opadává, flekatí, šedne. Toho se u vláknocementových desek nedočkáte. Jejich trvanlivost je totiž opravdu vysoká. Málokdo ví, že se používají nejen na skládané fasády, ale také jako interiérové obklady.

Uvažujete o nové fasádě? Co takhle vláknocementové desky, díky kterým dostane budova modernější vzhled a lepší vlastnosti! Fasádní obklady by vždy měly ladit se stylem domu a zahrady. Pokud vlastníte starší rodinný dům na venkově s klasickou sedlovou střechou, nebudete adeptem na koupi fasádních obkladů. Vláknocementové desky se hodí spíše pro domy moderního stylu, s jednoduchými tvary. Obklady celý dům architektonicky ozvláštní a zvýší také jeho cenu.

Skládané fasády uvítáte také ve městech. Lze z nich totiž odstranit graffiti a nečistoty způsobené městským provozem.

Skládaná fasáda je velmi moderní.

Odvětrávaná fasáda díky vláknocementovým deskám

Zateplení fasády se v mnoha domácnostech skloňuje ve všech pádech. Při zvyšování cen za energie chceme ušetřit co nejvíce. Jsme tedy ochotni do revitalizace domu investovat. Pokud se rozhodnete pro vláknocementové desky, nechte si je namontovat jako provětrávanou fasádu. Získáte tak mnoho výhod:

  • Cementovláknité desky promění vzhled fasády k nepoznání.

    Fasádní desky se kotví na dřevěný, kovový nebo hliníkový rošt pomocí nýtu. Mohou se také lepit, potom vzniká tzv. neviditelný spoj. Právě spárořez je ale na této fasádě tak efektní. Pokud fasádu navrhne architekt, výsledek bude opravdová bomba.
  • Mezi obvodovou stěnou a deskou vzniká provětrávaná mezera. V létě mezerou proudí studený vzduch, který ochlazuje zdivo a snižuje tak tepelné zisky interiéru. I když je venku horko, vám je doma příjemně. V zimě proudění vzduchu snižuje kondenzaci vodních par mezi stěnou a obkladem, předchází tak vlhnutí konstrukce a vzniku plísní v interiéru.

Interiérové obklady? Proč ne!

Zvolte trochu netradiční styl a nechte si obložit stěny interiéru. Působí moderně doma, v administrativních a komerčních prostorech i v sanitárních zařízeních. Povrch porcelánových obkladů je vysoce odolný vůči poškození a je velmi jednoduchý na údržbu. Vyhnete se tak malování stěn, při kterém vzniká jenom nepořádek. Obklady je možné použít také na podlahovou plochu, obložení nábytku nebo stropu. Fantazii se meze nekladou! Interiérové obklady jsou nehořlavé a extrémně odolné. Jejich montáž doporučujeme i do frekventovaných zařízení.

Interiérové obklady v přírodním dekoru.

Autor: Martina Spěváková

Další články z rubriky

Preventivní opatření proti Coronaviru v Praze

Vedle čištění fasád domů, ocelových konstrukcí mostů a památek se pustila společnost…

Zdobí vaše okna trendy letošních Vánoc?

Lucie Nádeníková | 16.12.2017

Zdobí vaše okna trendy letošních Vánoc?

Nejkrásnější svátky roku už jsou všude kolem nás. Cítíme je i ve vzduchu, který voní …

Odborníci radí: Pracovní pomůcky vám zachrání zdraví a mnohdy i život, nepodceňujte je

Pracovní pomůcky jsou při práci naším ochranným štítem, který nás nenechá zranit, jsme díky…


Inzerujte na portálu

© 2024, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑