Vyberte si klimatizaci, která vám rozumí

+ Přidat inzerát

Vyberte si klimatizaci, která vám rozumí

Vydáno: 09.02.2017

Výběr klimatizace se pojí s mnoha důležitými věcmi. Jak zvolit tu nejúčinnější? A co bude muset mít za parametry, aby byla výkonná? Jestliže investujete do nového zařízení, určitě chcete také maximální pohodlí při užívání.

Mohli bychom říci, že správná klimatizace by měla mít nejvyšší účinnost, maximální komfort, nízkou spotřebu energií a tepelné čerpadlo. Tím jsme zároveň vyjmenovali přednosti a parametry klimatizačních systémů TOSHIBA. Přesvědčme se, proč jsou tyto klimatizace jasnou volbou.

I po desítkách let ta správná volba

TOSHIBA je značkou, která má za sebou velmi dlouhý vývoj. Původní společnost totiž byla založena už v roce 1875 a za tu dobu se dostala na špičku žebříčku technických značek. O technické vyspělosti svědčí i fakt, že se zařízení neomezují pouze na klimatizace. Systémy TOSHIBA jsou koncipované jako tepelná čerpadla vzduch-vzduch s chladicím i topným režimem. Mohou také zároveň čistit a zvlhčovat vzduch.

Skryté tajemství klimatizací

Vyberte si perfektní klimatizaci

Každá správná klimatizace by měla mít ve své jednotce inovativní technologii invertoru. Ten plynule a bezdrátově reguluje výkon kompresoru, aby poskytoval jen takový účinek, jaký je nutný k udržení tepelné pohody, jež si sami nastavíte. Tím invertor zajistí maximální účinnost, ale šetří i vaši kapsu. Má přitom totiž minimální spotřebu energie. A právě TOSHIBA se pyšní těmi nejmodernějšími invertory.

Slyšíte to ticho…?

Před výběrem klimatizace se rovněž zaměřte na hlučnost. Klimatizace od TOSHIBY jsou známé rovněž pro svůj absolutně tichý provoz. Umístit je můžete například i do ložnic a dětských pokojů. Tiché jsou však i venkovní jednotky, u kterých se také hlučnosti nemusíte obávat. Vybraná zařízení mají funkci QUIET, která hlučnost sníží do ještě tiššího režimu – až o 3 dB (A).

V harmonii s přírodou

Jste-li v duši ochránce přírody, našli jste právě značku, díky které můžete mít čisté svědomí. Ve vývoji svých klimatizačních zařízení se TOSHIBA zavázala maximálně chránit životní prostředí. Všechny klimatizace splňují proto kritéria „Nařízení EU o Ekodesignu“.

Svěží vzduch bez prachu

Nadýchněte se zhluboka. TOSHIBA myslí i na vaše zdravé dýchání. Klimatizační zařízení této značky totiž upravují i vzduch a zbavují jej nečistot pomocí přírodních látek. Klimatizace obsahují účinný filtrační systém – prachový filtr a katetický filtr s aktivním uhlíkem, plasma filtr a ionizátor. Tento systém zbaví vzduch až 99 % hrubých nečistot! V místnosti se tak vytvoří příjemné ovzduší. Perfektní nejen doma, ale i v kanceláři, nemyslíte?


Přímo od autorizovaného prodejce

AIR-Matyáš s.r.o. Společnost AIR-Matyáš je autorizovaným zástupcem firmy TOSHIBA pro klimatizační zařízení. Již od roku 1992 firma nainstalovala stovky těchto špičkových zařízení, a to nejen v Čechách, ale i v Německu, Polsku, Rakousku a Rumunsku. S výběrem vhodné klimatizace pomůžou i vám!
 

Autor: Jana Batelková

Další články z rubriky

Propojený, nebo oddělený obývák od kuchyně?

Simona Volejníková | 18.09.2018

Propojený, nebo oddělený obývák od kuchyně?

Nejnovější módní hity v bydlení fandí vzdušným prostorům. Někdo touží po spojené kuchyni…

Úložné prostory v dřevostavbě - Využijte obytnou plochu efektivně

Nejenže jsou dřevostavby moderní a chrání životní prostředí, ale lákají také finanční…

+ Přidat inzerát


Inzerujte na portálu

© 2024, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑