Nabídka tak trochu jiných oken

+ Přidat inzerát

Nabídka tak trochu jiných oken

Vydáno: 08.11.2013

Plastová okna. Všude jenom plastová okna. Nezdá se vám, že už by to chtělo změnu? My ano, a proto jsme pro vás připravili ochutnávku "tak trochu jiných oken". Přečtěte si o dřevohliníkových nebo plastohliníkových oknech!

Perfektní izolační vlastnosti, protihluková ochrana, bezúdržbový povrch a samozřejmě i velmi dlouhá životnost. To jsou nejčastější parametry, podle kterých vybíráme okna. Všechny tyto vlastnosti plastová okna splňují. To nás ale neodradí od toho, abychom vám nabídli i další - originální a špičkové alternativy. Vyberte si!

Dřevohliníková okna

Hliník je velmi odolný a zároveň lehký materiál. Výrobci ho s oblibou používají na různé konstrukce a v posledních letech také na okna. Na tom by ještě nebylo nic zajímavého. Když ale budeme kombinovat hliník a dřevo, pak vzniknout dřevohliníková okna a to už je skutečně revoluční řešení! Dřevohliníková okna tvoří vlastně venkovní profil z hliníku a vnitřní profil ze dřeva.

  • Venkovní hliníková strana se vyznačuje futuristickým, moderním vzhledem a praktickým provedením, který nevyžaduje údržbu. Hliníkový rám okna si můžete nechat dodekorovat zcela dle svého přání.
  • Dřevěná vnitřní strana vyniká zejména přírodním, elegantním a zároveň luxusním vzhledem. Takovéto provedení se dá skvěle kombinovat s vybavením interiéru v jakémkoliv stylu. Barvu či dekor dřeva si však můžete taktéž navolit dle svých preferencí.

Dřevohliníková okna splňují samozřejmě vysoké požadavky na funkčnost. Dokonce výrazně překonávají parametry stanovené platnými normami ČSN.

Výměna oken je nutná, pokud chcete ušetřit za vytápění. Vaše výdaje se tak mohou snížit až o 70 %!

Dřevohliníková okna

Plastohliníková okna

Pod dřevohliníkovými okny si představujeme skutečně exkluzivní a pro někoho i více nákladné vybavení. Oproti tomu plastohliníková okna jsou jakousi levnější variantou, také s originálním a jedinečným designem. Jádro plastohliníkových oken tvoří zpravidla plastový profil s ocelovým vyztužením a opláštění tvoří hliník. Jak už jsme zmínili, tak hliník vyniká hlavně svou odolností a nulovými požadavky na údržbu, a tak je hliníkové opláštění tou nejlepší volbou.

Ať už ale dáte přednost luxusnějším dřevohliníkovým oknům, nebo levnější variantě - oknům plastohliníkovým oknům, v žádném případě neuděláte chybu. Obojí okna se běžně používají při rekonstrukcích domů a tudíž i zateplení fasád, které přináší výrazné úspory na energiích. Při výběru oken ale nezapomeňte také na izolační skla, těsnění zvyšující protihlukovou odolnost, zabezpečovací prvky a v neposlední řadě odbornou montáž.

Dřevohliníková okna pro zateplení fasád

Autor: Milena Pelikánová

Další články z rubriky

Rozvody topení s revolučními tvarovkami na bázi PPSU

V dnešních instalacích se začínají stále častěji používat moderní vícevrstvé tvarovky…

Vybíráme vrtáky do železa

Veronika Pátková | 17.03.2016

Vybíráme vrtáky do železa

Potřebujete účinné vrtáky do kovových materiálů? Víte, jak si správný vrták vybrat? Pokud…

Objevte kouzlo a krásu špaletových oken

Jana Batelková | 03.03.2016

Objevte kouzlo a krásu špaletových oken

Moderní špaletová okna mají vlastnosti, o kterých se mohlo našim předkům zdát. Skvěle…


Inzerujte na portálu

© 2024, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑