Jak ušetřit na úklidu po řemeslnících

+ Přidat inzerát

Jak ušetřit na úklidu po řemeslnících

Vydáno: 29.10.2013

Pozvali jste si do svého domu malíře, řemeslníky nebo spíše nepořádníky? Nebojte, žádné starosti s úklidem vás nečekají, pokud si zajistíte profesionální pomoc. Díky ní budete mít uklizeno bez práce a navíc na tom ušetříte. Jak? Tak čtěte a uvidíte!

Součástí malířských a řemeslnických prací bývá zpravidla i následný úklid. Malíři mají vyčistit zašpiněná okna, dveře nebo svítidla, řemeslníci zase vyluxovat či vytřít podlahu. To vše by mělo být součástí jejich služeb, avšak jsou tito pracovníci opravdu tak poctiví? Často bohužel nejsou, a i když se o nějaký ten úklid pokusí, výsledek zřídka kdy odpovídá našim představám. A tak jsme nuceni smířit se s vlastním úklidem. Nebo je tu snad lepší řešení? ANO! Doporučujeme objednat profesionální úklid po řemeslnících, se kterým ušetříte! Nevěříte? Přesvědčte se!

1. Ušetříte čas

Jistě si dokážete představit, kolik času by vám zabral úklid celé domácnosti. Každý pokoj důkladně vyčistit od prachu, barvy po malování nebo jiných nečistot. Z vlastní zkušenosti můžeme říct, že je to práce na celý den pro několik lidí najednou. Kdežto pokud si objednáte profesionální úklid, všechen čas ušetříte a budete se moci věnovat jiným věcem. Úklid od profíků je také ideální v případě, že předáváte byt původnímu či novému majiteli, nebo chystáte kolaudaci. Ohledně toho je spousta zařizování a díky profesionálnímu úklidu na ně budete mít spoustu času.

Objednejte si profesionální úklid po řemeslnících nebo úklid po malování

2. Ušetříte peníze za čisticí prostředky!

Většina z nás si profesionální úklid neobjedná, aby se ušetřily peníze. Jenže málokdo si uvědomí, že úklid vlastními silami je mnohdy také velmi drahý. Pokud chcete mít doma opravdu čisto, pak si musíte pořídit řadu drahých pomocníků. Moderní luxy, mopy, kbelíky, košťata, hadříky a samozřejmě i samotné čisticí prostředky. To všechno něco stojí a malé peníze to zrovna nejsou. Kdežto pokud si objednáte profesionální úklid, použití přípravků a nejmodernějších technologií máte samozřejmě v ceně. Spočítejte si tedy dobře, jak se vám takový úklid vyplatí.

3. Ušetříte síly

Profesionální úklid po malování

Aby šel úklid pěkně od ruky, měla by se zapojit celá rodina. Někdo vytírá, někdo jiný vysává, umývá okna, utírá prach atd. Úklid po malování je v každém případě práce pro více rukou. Sami byste se neskutečně nadřeli a druhý den by vás bolela záda, krk, hlava, nohy i ruce...zkrátka celý člověk. S profesionálním úklidem vás ale nic takového nečeká. Jen si pohodlně počkáte, až tým odborníků odvede svou práci a zanechá za sebou jen skvoucí domácnost.

4. Ušetříte si nervy a starosti

S úklidem po malířích a řemeslnících je samozřejmě i řada starostí. Jak odstranit všechnu tu špínu a skvrny, jak uklidit aniž byste poškodili nábytek, kde vzít všechno potřebné vybavení, koho z rodiny nebo známých požádat o pomoc a tak dále, a tak dále. Je toho spoustu, na co musí člověk myslet. Všechny tyhle starosti vám ale odpadnou, pokud požádáte o pomoc skutečné profesionály. Ti jsou zvyklý na ledacos a dokáží si poradit třeba i s hrubým úklidem na stavbě, odvozem suti nebo nepotřebného nábytku apod. Zatímco oni pracují, vy můžete plánovat nové vybavení a další radosti. Není to skvělé? Zkuste to příště taky!

Autor: Milena Pelikánová

Další články z rubriky

Propojený, nebo oddělený obývák od kuchyně?

Simona Volejníková | 18.09.2018

Propojený, nebo oddělený obývák od kuchyně?

Nejnovější módní hity v bydlení fandí vzdušným prostorům. Někdo touží po spojené kuchyni…

Úložné prostory v dřevostavbě - Využijte obytnou plochu efektivně

Nejenže jsou dřevostavby moderní a chrání životní prostředí, ale lákají také finanční…

+ Přidat inzerát


Inzerujte na portálu

© 2024, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑