Revitalizace panelových a bytových domů se vyplatí družstvům i obyvatelům

+ Přidat inzerát

Revitalizace panelových a bytových domů se vyplatí družstvům i obyvatelům

Vydáno: 02.09.2016

Revitalizace je nejlepším řešením pro moderní bydlení na sídlištích. Výsledkem spolupráce se stavební firmou bude nejen správně zateplený, ale také na pohled veselejší dům.

Kdo by chtěl bydlet na starém panelákovém sídlišti? Šedé neradostně vzhlížející stavby nejsou zrovna ideálním místem pro život. Desítky let staré domy navíc neodpovídají nejnovějším energetickým nárokům, mají velké tepelné ztráty. Jenže přestavět celé sídliště samozřejmě nelze. Přicházejí tak na řadu revitalizace bytových domů, které jsou pro tento problém nejlepším řešením.

Dotace dávají projektům zelenou

Právě teď je pro revitalizaci panelových a bytových domů nejlepší čas. Díky projektu Zelená úsporám totiž můžete získat státní dotaci. Jen je třeba si pro realizaci vybrat společnost, která je zapsána v Seznamu odborných dodavatelů.

Projekt Zelená úsporám se zaměřuje na podporu instalací zdrojů na vytápění i na investice do energetických úspor při rekonstrukcích a novostavbách. Podporuje kvalitní zateplování rodinných domů a bytových domů, náhrady neekologického vytápění za nízkoemisní zdroje na biomasu a podobně.

Revitalizace panelového domu Revitalizace školní budovy

Proč se revitalizace vyplatí

Družstvům a majitelům bytových či panelových domů se revitalizace vyplatí hned z několika důvodů. Díky ní budou obyvatelé spokojenější, protože žijí v modernějším a zároveň úspornějším a komfortnějším bydlení. Další nespornou výhodou je i snížení výdajů za provoz domů, díky zateplení fasády a oken.

Co patří mezi výhody revitalizace domů

  • Zvýšení komfortu bydlení obyvatel
  • Snížení energetické náročnosti domů
  • Zlepšení vzhledu domů a prodloužení jejich životnosti

Jak revitalizace probíhá

Revitalizace se nemusí týkat pouze bytových a panelových domů. Společnost IP stav s.r.o., se v Pardubicích a okolí věnuje také například revitalizací školních zařízení. A jak vlastně probíhá celá realizace? Podle projektové dokumentace vám stavební firma sestaví rozpočet celého projektu. Pokud jde o dobrou společnost, doporučí vám také spolehlivého a ověřeného finančního poradce, který vám pomůže s financováním. Poté následuje podpis smlouvy, ve které jsou uvedené informace jako cena realizace nebo termín předání hotové stavby.

Jak poznat spolehlivou firmu? Dejte na reference

IP Stav s.r.o. Společnost IP Stav s.r.o. se stará o moderní bydlení v Pardubicích a okolí, a to již od roku 1993. Na kontě má mnoho realizací – staveb i revitalizací rodinných i bytových domů, na kterých prokázala své schopnosti.

Autor: Jana Batelková

Další články z rubriky

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Mytí a čištění fasád, zateplených budov a paneláků, likvidace plísní, řas a dalších…

Preventivní opatření proti Coronaviru v Praze

Vedle čištění fasád domů, ocelových konstrukcí mostů a památek se pustila společnost…

VELOX: Osvědčený stavební systém

Martina Spěváková | 01.09.2019

VELOX: Osvědčený stavební systém

Jestliže jste ještě neslyšeli o unikátním stavebním systému VELOX, zpozorněte. Pyšní…

+ Přidat inzerát


Inzerujte na portálu

© 2024, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑