Prodloužit si léto? S pergolou je to hračka

+ Přidat inzerát

Prodloužit si léto? S pergolou je to hračka

Vydáno: 21.08.2017

Objevte kouzlo moderních pergol. Díky nim si můžete prodloužit léto! Při menších úpravách si z nich můžete udělat obytný prostor i přes zimu. Doporučíme dodavatele, který vám nejlépe poradí, jaká pergola je k vašemu domu nejvhodnější.

Léto nemusí končit s prázdninami. Příjemně si posedět, grilovat si maso se zeleninou a bavit se s přáteli můžete, i když vám počasí nepřeje. Pořiďte si pergolu, ve které budete relaxovat, kdykoliv se vám zachce.

Moderní pergoly mohou být hliníkové, s pohyblivou střechou, samostojné i dřevěné vyrobené z kvalitního dřeva ze severských stromů. Je jen na vás, jakou si vyberete. Spolehlivá firma vám pergolu navrhne na míru, aby perfektně seděla v prostoru, a následně precizně namontuje.

Italská pergola Pratic od dodavatele MARON CZ Pergola Vision od dodavatele MARON CZ

Moderní, praktická, a ještě ke všemu nádherná. Taková je italská samostojná pergola

Česká firma MARON CZ je dodavatelem italského výrobce pergol Pratic, který se tímto oborem zabývá už přes 50 let. Představíme vám dvě nejžádanější samostojné pergoly. Vaší zahradě určitě budou slušet!

Pergola OPERA

Má celohliníkovou konstrukci, díky které je velmi odolná a má extrémně dlouhou životnost. Určitě vás potěší, že je bezúdržbová. Má prakticky řešenou střechu - tvoří ji lamely otočné o 140°. Když se tedy chcete slunit, necháte lamely otevřené. Když chcete stín, nebo když prší, lamely zavřete a do pergoly nepronikne ani kapka. Otočné lamely se také postarají o příjemné klima, protože stačí je nechat jen trochu pootevřené a vzduch v pergole krásně cirkuluje.

Samostojná pergola OPERA

Pergola LEVEL

Konstrukce pergoly je vyrobená z extrudovaného hliníku, který bude vyhovovat i náročnějším uživatelům. K této pergole určitě doporučujeme pohyblivou střechu z odolné, nepromokavé PVC textilie, jedině tak vám poskytne maximální komfort a vy dokážete využít všechny její přednosti. Příjemným doplňkem je například LED osvětlení.

Pergola LEVEL

Už jste si vybrali svou vysněnou pergolu? Kontaktujte:

MARON CZ Česká společnost MARON CZ začínala v roce 1991 jako malá garážová firma. Dnes patří k předním dodavatelům stínicí techniky v ČR. Nabídne vám řešení na míru, namontuje a také zajistí záruční a pozáruční servis.
 

Autor: Martina Skutilová

Další články z rubriky

Jak se staví pergola?

Simona Volejníková | 07.03.2018

Jak se staví pergola?

Přemýšlíte, jak nejlépe využít volný prostor vaší zahrady? Ať je léto, nebo zima, můžete…

Vše, co potřebujete vědět o zahradě na klíč

Ne každému bylo do vínku dáno, že je rozeným designérem a organizátorem prostoru. Přesto…

Jaké práce dělat na zahradě v dubnu

Jana Batelková | 31.03.2016

Jaké práce dělat na zahradě v dubnu

Jaro vyhlíží snad každý zapálený zahrádkář, který se již nemůže dočkat, až zanoří rýč…

+ Přidat inzerát


Inzerujte na portálu

© 2024, eBRÁNA s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na Profesionální CMS | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑